Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Wybierz jeden rozdział lektury O to jest Kasia i zaproponuj swoją wersję Katarzynka2801071987 Katarzynka2801071987
przetłumacz na jezyk niemiecki ;) budzę się o godzinie 7:00. o 7:30 wychodzę do szkoły. lekcje zaczynam o godzinie 8:00. w szkole jestem przeważnie siedem godzin. kończę lekcje o godzinie 14:05. o godzinie 15 spotykam się z przyjaciółmi lub oglądam telewizje. wracam do domu o 19 i do godziny 21 uczę się.
odrabiać - robić w domu nakazane przez nauczyciela zadania. Po szkole jem szybko obiad, odrabiam lekcje i biegnę na taniec. źródło: NKJP: Katarzyna Janiszewska: Wirujące maluchy, Gazeta Krakowska, 2007-03-09
Vay Tiền Online Chuyển Khoản Ngay. Kasia rozpoczęła lekcje o godzinie 10:35,a skończyła o godzinie14:15. Jak długo była w szkole
zaczął odrabiać lekcje o 14:25 a skończył 15:17 ile czasu mu to zajęło ? 2. (zadanie złożone) Ilość wody zużywanej podczas kąpieli w wannie zależy od wielkości wanny i tego do jakiego poziomu jest ona wypełniona. Na jedną kąpiel w wannie zużywa się przeciętnie około 120 litrów wody. Kąpiąc się pod natryskiem zużywa się około 10 litrów wody w ciągu minuty. Zamiana kąpieli w wannie to natrysk to jedna ze skuteczniejszych metod oszczędzania wody. a) Ile litrów wody zużywa się przeciętnie podczas kąpieli w wannie ? b) Typowa kąpiel pod natryskiem trwa około 5 minut ile litrów wody w tym czasie zużyje ? c) Ile minut trzeba spędzić pod natryskiem żeby zużyć tyle samo litrów wody co podczas jednej kąpieli w wannie ? WODY NA ŚWIECIE JEST CORAZ MNIEJ. PRZYJMIJMY ŻE LITR WODY KOSZTUJE 2 GROSZE. d) Ile groszy kosztuje woda potrzebna do jednej kąpieli w wannie ? e) A ile groszy kosztuje woda zużywana podczas pięciominutowego natrysku ? f) Ile pieniędzy można zaoszczędzić zamieniając kąpiel w wannie na trwający 5 minutowy natrysk ?
W tabeli przedstawiono ceny niektórych wędlin Cena za 1 kg : Parówki 9,50 zł Śląska 16,20 zł Szynka Gotowana 24,60 zł Szynka surowa 22 zł Biała 14,80 zł Polędwica 26 zł a) Kasia kupiła 30 dag parówek, 25 dag polędwicy, 0,75 kg śląskiej. Ile dostała reszty z 50 zł? b)Mama kupiła 2,3 kg śląskiej, 1,7 kg parówek 25 dag szynki surowej, 35 dag szynki gotowanej i 15 dag polędwicy. Ile zapłaciła za zakupy, jeżeli rabat i cenę obniżono o 6% ? Answer
kasia zaczęła odrabiać lekcje o godzinie 17 15